Bieżące promocje


Warning: Use of undefined constant condition - assumed 'condition' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/grupaproxim/proxima-biurorachunkowe.pl/public_html/wp-content/themes/proxima-br-theme/page-temp/promocje.php on line 29
Promocja „KARTA DUŻEJ RODZINY”

Jesteśmy zarówno partnerem programu "Karta Dużej Rodziny" jak i w wielu przypadkach jego beneficjentem jako rodzina wielodzietna. Dla wszystkich spełniających to kryterium oraz uczestniczących w tym godnym wsparcia programie przygotowaliśmy wiele ciekawych ofert, które możecie sprawdzić pod tym linkiem: tutaj link

• bezpłatna usługa księgowa dla nowych podmiotów gospodarczych (w 3 pierwszych miesiącach prowadzenia działalności)
• 30 % zniżki na wszystkie usługi z aktualnego cennika
• 50% zniżki zeznanie roczne (PIT)
• bezpłatne doradztwo podatkowe
• bezpłatne doradztwo związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej (pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rejestracją firmy w CEIDG, Urzędzie Skarbowym i ZUS)
• 30% zniżki usługa księgowa dla podmiotów gospodarczych, które przechodzą z innego biura (przez 6 miesięcy)

Promocja “ZMIEŃ BIURO”

Jeśli twoja firma już funkcjonuje, ale chcesz zmienić biuro rachunkowe, udzielimy Ci 50 % rabatu na nasze usługi przez pierwsze 6 miesięcy lub za obsługę księgową zapłacisz mniej o 30% niż w poprzednim biurze przez kolejne 12 miesięcy. Ponadto wyprowadzimy zaległości i poprawimy błędy.

Promocja “NOWY KLIENT”

Oferta skierowana jest do nowych klientów naszego biura rachunkowego (zmieniających biuro). Każdy nowy klient który podpisze z nami umowę na prowadzenie obsługi księgowej otrzyma od nas 2 miesiąc gratis.

Promocja “NOWA FIRMA”

Oferta skierowana jest specjalnie dla nowo powstałych firm. Aby zmniejszyć ich koszty w początkowej fazie działalności, przez pierwszy 1 miesiąc otrzymacie gratis prowadzenie pełnej obsługi księgowej oraz pomoc w założeniu i rejestracji firmy. Na kolejne 2 miesiące możecie wykorzystać 50% należnej Wam bonifikaty.

Promocja “POLEĆ NAS ZNAJOMYM”

Oferta skierowana jest do dotychczasowych klientów naszego biura. Za każdego klienta któremu Państwo polecą nasze biuro i z którym podpiszemy umowę na stałą współpracę otrzymają Państwo od nas 1 miesiąc obsługi księgowej gratis.

Promocja “DLA KAŻDEGO”

Każdy kto poleci nasze usługi księgowe, a umowa z biurem dojdzie do skutku, otrzyma wynagrodzenie w wysokości kwoty na jaką opiewać będzie pierwszy rachunek poleconego Klienta.