Cennik

Szanowni Państwo, ponieważ każda działalność ma indywidualny charakter dlatego stworzyliśmy cennik szyty na miarę. W ramach umowy możecie Państwo skorzystać z propozycji wyceny indywidualnej ze zryczałtowaną opłatą za miesiąc lub wybrać dla siebie określone opcje współpracy. W ramach tych opcji płacicie Państwo tylko i wyłącznie za te usługi z których w danym miesiącu skorzystaliście i do takiej ilości dokumentów i pracowników jaki był stan na dany miesiąc.

Poniżej przedstawiamy orientacyjną propozycję cenową*:

  • Księgi Handlowe – od 600 zł
  • Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów – od 300 zł
  • Kadry i Płace – od 65 zł
"Jeśli problem można rozwiązać za pieniądze, to nie jest problem, tylko wydatek" / Mądrość Żydowska
Negocjuj swoją cenę!
Sprawdź

Ponieważ każda działalność ma indywidualne wymagania do spełnienia dlatego stworzyliśmy cennik szyty na miarę. W ramach umowy możecie Państwo skorzystać z propozycji wyceny indywidualnej ze zryczałtowaną opłatą za miesiąc lub wybrać dla siebie określone opcje współpracy. W ramach tych opcji płacicie Państwo tylko i wyłącznie za te usługi z których w danym miesiącu skorzystaliście i do takiej ilości dokumentów i pracowników jaki był stan na dany miesiąc. Przedstawiając jasno określone, transparentne  parametry korzystania z naszych usług wyznajemy jednocześnie zasadę, że aby wzajemna współpraca odbywała się w duchu partnerstwa, powinna się  opierać na możliwie przejrzystych i czytelnych warunkach, ukierunkowanych na kompleksowe, fachowe oraz rzetelne wsparcie każdego Klienta.

* Podane ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć odpowiednią stawkę podatku VAT. Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.  PROXIMA Biuro Rachunkowe zastrzega sobie możliwość indywidualnych negocjacji cen.