CSR

Sursum Corda

19.10.2017

10 września 2011r. zdarzył się nieszczęśliwy wypadek. Asia jadąc na rowerze została potrącona przez samochód, który wjechał na chodnik. Przewieziono ją w ciężkim stanie do szpitala, gdzie przez wiele dni walczyła o życie. Uderzenie spowodowało rozległy obrzęk mózgu, pnia mózgu oraz liczne krwiaki podpajęczynówkowe. 23 września stał się cud. Choć rokowania wielu lekarzy były fatalne, zaczęła samodzielnie oddychać.

Skutki rehabilitacji można zaobserwować w sposób obiektywny. Z Joasią można się porozumieć. Zachowała wspomnienia z życia rodzinnego sprzed wypadku, nie umknęła jej z pamięci także przyswojona niegdyś wiedza. Asia nadal potrzebuje intensywnej rehabilitacji, opieki lekarzy – specjalistów i spotkań z logopedą. Wciąż nie może samodzielnie chodzić, ale jest na dobrej drodze, aby i temu wyzwaniu sprostać. Pomożecie?

Celem naszych działań poza zawodowych jest pomoc w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych, w tym pomoc rodzinom i osobom niepełnosprawnym, działalność na rzecz macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechnianie i ochrona praw dziecka. Szczególnego znaczenia nabiera dla nas pomoc osobom z naszego środowiska, bliskim nam znajomym i przyjaciołom. Dlatego jak co roku zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli do uczestnictwa w programie „1% podatku dla Asi Mosurek”.

Wszystkie osoby, które zechcą przekazać nadwyżkę podatku w postaci 1% na konto Asi, będą mogły w naszej kancelarii rozliczyć swój PIT za 2016 rok bezpłatnie !

Dla tych osób, które rozliczają się same lub w innym biurze rachunkowym, a nie mają określonego beneficjenta dla swojego 1% podatku, podajemy poniżej dane do wpłaty oraz nr KRS do wpisania w deklaracji PIT.

Stowarzyszenie SURSUM CORDA
26 8805 0009 0018 7596 2000 0080
z dopiskiem/tytułem “Joanna Mosurek”

W przypadku wpłat z zagranicy należy podać dodatkowo kod SWIFT:
POLUPLPR, zaś przed numerem powyższego rachunku wpisać: PL

W deklaracji PIT wpisz nasz nr KRS 00000 20382
w polu “Cel szczegółowy” dopisz “Joanna Mosurek”

Najnowsze wpisy

Koncert Galowy połączony z wręczeniem Nagrody im. Dra Jerzego Masiora 2018

29.11.2018

Mamy przyjemność w imieniu organizatorów zaprosić Państwa do udziału w Koncercie Galowym z połączony w...

WIĘCEJ...

Wspieramy młode talenty

19.01.2018

9 grudnia 2017 r. Fundacja wręczyła kolejną raz Nagrodę im. Dra Jerzego Masiora za wybitne osiągnięcia w...

WIĘCEJ...