Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Funkcjonowanie w biznesie nie polega tylko na sprawnym i efektywnym prowadzeniu własnej firmy. Satysfakcjonująca działalność powinna wiązać się również z podejmowaniem inicjatyw na rzecz lokalnych organizacji, społeczności czy indywidualnych osób.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu ( z ang. CSR – Corporate Social Responsibility), to wkład w zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy oraz długoterminowe działanie mające na celu stabilność firmy w jej naturalnym otoczeniu.
Naszym doświadczeniem, wiedzą i praktycznym jej zastosowaniem pomagamy potrzebującym przedsiębiorcom, instytucjom a także osobom prywatnym. Na miarę naszych możliwości staramy się pomagać osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Niezwykle istotna jest również dla nas, właściwie pojmowana aktywność na rzecz poprawy sytuacji zwierząt.

Zostań Mikołajem z Mariposa Med-Spa! Edycja

25.09.2017

W tym roku na zaproszenie naszego Klienta firmę MARIPOSA Med-Spa wzięliśmy udział w godnej wsparcia 3 edycji akcji „Zostań Mikołajem z...

więcej...

Wspieramy młode talenty

19.01.2018

9 grudnia 2017 r. Fundacja wręczyła kolejną raz Nagrodę im. Dra Jerzego Masiora za wybitne osiągnięcia w zakresie artystycznym dla młodych...

więcej...