OBLICZ ZWROT PODATKU
Sprawdź też:
ZwrotPodatku z zagranicy ON-LINE
PoradyKsięgowe ON-LINE

Wiadomość została wysłana

@
REGULAMIN - wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu uzyskania porady.
Zostałem poinformowany, iż:

1. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne jednakże niepodanie danych wymaganych w formularzu może skutkować brakiem możliwości realizacji celu

2. W każdej chwili mogę cofnąć powyższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez wypełnienie formularz dostępnego tutaj

3. Administratorem zebranych danych osobowych jest PROXIMA S.C. B. Polański, D. Polańska z siedziba w Nowym Sączu ul. Ogrodowa 99a

4. Moje dane osobowe przetwarzane będą w celu uzyskania porady na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,

5. Moje dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.

6. Moje dane osobowe przechowywane będą przez okres 14 dni.

7. Posiadam prawo do: żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

8. Mam prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
PYTANIA? Napisz lub zadzwoń:
zwrotpodatku@grupaproxima.com
+48 536 88 88 38
Rozliczenie podatku z zagranicy

Pracowałeś za granicą? Chciałbyś dopełnić wszystkich formalności podatkowych? Dobrze trafiłeś. Proxima to profesjonalne biuro podatkowe, które pomoże Ci w zawiłościach związanych ze złożeniem zeznania podatkowego w Polsce i za granicą. Pamiętaj, że w większości przypadków masz obowiązek złożyć zeznanie zarówno za granicą jak i w Polsce ( PIT z załącznikiem ZG). Jako nieliczni na rynku dbamy o kompleksową obsługę. Nie musisz biegać po urzędach i biurach podatkowych – wszystko załatwisz w jednym miejscu.

nasze
Specjalności to
Jesteśmy certyfikowanym biurem rachunkowym z uprawnieniami Doradcy Podatkowego
– nr koncesji Ministra Finansów 12856

Czy należy mi się zwrot podatku?

Jeśli pracowałeś legalnie w Niemczech, Holandii, Norwegii, Belgii, Austrii to zapewne Twój pracodawca potrącił z Twojej pensji zaliczkę na poczet podatku. Uwierz- ta zaliczka to często zawyżona kwota. Dlaczego miałbyś pozwolić na to, aby Twoje pieniądze przepadły? Masz pełne prawo do wnioskowania o zwrot podatku. Jest to legalne – nie słuchaj “fachowców”, którzy uważają, że z odzyskaniem podatku wiążą się problemy. To mit.  Większość naszych Klientów otrzymuje średni zwrot podatku 980 EUR.

Jak mogę sprawdzić, czy należy mi się zwrot podatku?

To banalnie proste. Albo wypełniasz formularz na naszej stronie albo wysyłasz nam wiadomość email wraz ze skanem karty podatkowej. Nasze biuro dokona dla Ciebie bezpłatnej i profesjonalnej kalkulacji podatkowej. Dowiesz się na jaki zwrot podatku możesz liczyć i ile kosztuje nasza usługa. Pamiętaj, że możesz zrezygnować bez jakichkolwiek zobowiązań. Mało firm na rynku decyduje się na wstępnie obliczenie podatku dla swoich klientów.

Ile kosztuje wasza usługa?

To pytanie słyszymy najczęściej od naszych Klientów. Jedno jest pewne – nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Nie pobieramy wysokich prowizji procentowych zależnych od kwoty zwrotu. Uzależnianie swojego wynagrodzenia od sumy odzyskanego podatku to mało uczciwa zagrywka. Stosujemy opłaty stałe, płatne za wniosek. Nasze ceny kształtują się od 240 PLN  do 690 PLN za wniosek. Staramy się, aby nasza cena była konkurencyjna, a przy Tym wysoka jakość stanowiła główną zaletę świadczonej usługi.

Jakie kraje rozliczacie?

Nasze specjalizacje to : Niemcy, Holandia, Norwegia, Belgia, Austria. Rozliczamy też podatek w Polsce – jesteśmy doświadczonym biurem z odpowiednimi uprawnieniami doradztwa podatkowego. Skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś zlecić nam rozliczenie podatkowe w Polsce i za granicą. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony.

Jak rozliczymy Twój podatek?
1.
Wypełniji wyślij formularz
2.
Otrzymujeszbezpłatną wycenę
3.
Odbierzi uzupełnij dokumenty
4.
Prześlijdokumenty do naszego biura
5.
Twoje dokumentyzostają wysłane do właściwego Urzędu Skarbowego
6.
Otrzymujesz decyzjęoraz przelew Twoich pieniędzy na konto
Opinie klientów o naszej pracy

Ciesząc się, że nasi Klienci wysoko oceniają jakość naszych usług, czujemy się jednocześnie zobowiązani do pracy nad nieustannym podwyższaniem ich poziomu.

Co roku z podatku zagranicznego rozlicza mnie PROXIMA Biuro Rachunkowe, za każdym razem jestem więcej niż w pełni usatysfakcjonowany wysokością zwrotu. Jest to profesjonalny zespół, który zawsze odpowie na każde pytanie. Polecam!

Andrzej Jamrozowicz

Szybkie i pełne profesjonalizmu podejście do klienta.
Wszystkie ulgi zostały policzone, pomimo 3 klasy podatkowej w Niemczech nie musieliśmy dopłacać a był nieznaczny zwrot. Gratuluję fachowości

Krzysztof Zawalski

Dziękuję za rozliczenie zwrotu z Norwegii, Firma rozliczyła nas z mężem razem,
Dostaliśmy znacznie więcej koron wypłaty w niż propozycja urzędu. Nie wiem jak to zrobili ale się cieszymy.
Obsługa miła i z bardzo dużą wiedzą. Wszystko szybko i sprawnie i co najważniejsze TANIO. Dziękuję po stokroć!

Robert Horwat

Korzystamy z mężem z usług PROXIMA od dwóch lat i zawsze jesteśmy obsługiwani bardzo profesjonalnie, jesteśmy zadowoleni i POLECAMY :) każdemu kto chce mieć spokojną głowę.

Janina Kołodziejska

Przez dobrych parę lat korzystam z usług tej firmy jeśli chodzi o odzyskiwanie podatku z Norwegii. Chociaż wcześniej byłam w innej firmie, to widzę różnicę głównie w podejściu do klienta. Pełen profesjonalizm! Indywidualne podejście do klienta, stały kontakt, zarówno mailowy jak i telefoniczny.

Roma Góra

Korzystam z usług PROXIMA od kilku lat i nie ma możliwości, aby znaleźć negatywy dotyczące naszej współpracy. Zarówno sam kontakt z firmą jak i efekty jej pracy są na bardzo wysokim poziomie za co pozostaje jedynie podziękować. Z przyjemnością zauważam jak szybko firma się rozwija naprawdę coraz ciekawsze portfolio usług.

Patryk Karczewski

Co tutaj dużo pisać - Super firma :) rzetelnie, krótko i na temat, polecam!

Joanna Bogucka

Współpracujemy z powodzeniem z PROXIMA już od 5 lat. Ale dopiero rok temu poleciliśmy znajomym ich usługi w zakresie rozliczania podatku z zagranicy i miło stwierdzić, że byli zachwyceni.

Jacek Gwóźdź

Wasze opinie są dla nas bardzo ważne, ponieważ to informacja zwrotna od Was jako naszych Klientów pozwala nam się dostosowywać do Waszych oczekiwań. Każda wskazówka, a przede wszystkim ta krytyczna są dla nas bardzo cenne! Chętnie dodamy Twoją opinię, wyślij ją na kontakt@proxima-biurorachunkowe.pl